Yunel Makina

Mevcut patlaçlarınızı geliştirip, yeniliyoruz.

Mevcut patlaçlarınızı geliştirip, yeniliyoruz.

Bilindiği üzere 28 yıldan beri Bunkerler, Silolar, Şutlar, Döner Fırın İntikal Kamaraları, Siklonları, Soğutucuları velhasıl yapışma ve tıkanmanın olduğu her bölge için SÜPERŞOK HAVA PATLAÇLARI üretiyoruz. Bugün, sizlerin gösterdiği ilgi ile sayıları yaklaşık 10.000 adeti bulan uygulamalarımız teknolojimizin üstünlüğünün bir kanıtı olmakla beraber biz durmadık ve PATLAÇLARIMIZI daha da geliştirdik.

  • Patlaç Tüplerine, hava ve enerji bağlantı teknolojisini değiştirdik, Hava hortumundaki mesafe sınırlamasını kaldırdık,
  • Çabuk Eksoz Valfı yerine kullandığımız Hızlı Hava Tahliye teknolojisi ile şok enerjisi miktarını artırdık. Patlaçlarımız zaten en güçlü açma kuvvetine sahipken bu kuvveti, daha da üst seviyelere ve kesinlikle şok tesiri ve açma gücü yönünden rakipsiz duruma getirdik,
  • Mikroişlemci teknolojisi ile yenilenen patlaç kontrol panosu tasarımı ile patlaç gruplarının patlaması arasındaki süreyi dakika mertebesinde ayarlayabileceğiniz gibi, iki patlaç tüpünün arasındaki patlama süresini de saniye mertebesinde ayarlayabilirsiniz, Patlaç gruplarını kendi PLC sisteminiz ile çalıştırabilirsiniz.
  • Patlaçların piston yapısı da değiştirildi ve daha da uzun ömürlü hale getirildi. Sözgelimi bir Demir Cevheri ocağındaki elek şutunda bulunan 8 adet patlaç kesintisiz ve arka arkaya patlatılarak kullanılıyor. Bir patlaç tüpü, ortalama dakikada bir patlıyor. Bu güne kadar her tüpün en az 500.000 defa patlatıldığı hesap edilmektedir. Bu değerin, problemsiz arızasız çalışma isteyen her kuruluş için yeterli bir referans olduğunu düşünüyoruz.
  • Kollektör dağıtıcılar ile daha kolay montaj imkânları doğdu
  • Bütün bu yenilikler hiçbir fiyat artışı getirmedi
  • İstendiğinde mevcut bizim ürünümüz olan patlaçlarınızı da bu son teknolojimize, çok uygun bir bedelle dönüştürebiliriz. Bu sayede belki onlarca senedir değerli kurumunuza hizmet veren Patlaçlarımız hem yenilenmiş, hem de gücü ilk montaj gününü geçecek şekilde artırılmış olur.